34/ 317 26 94
34/ 317 40 90
601 842 096

Oleje i Smary

W naszej ofercie posiadamy duży wybór olejów do układów hydraulicznych. Olej hydrauliczny używany jest w napędach hydraulicznych oraz układach tłumiących nowoczesnych maszyn oraz urządzeń. Jego sprężenie pozwala na uzyskanie dużych sił roboczych. Obecnie oleje hydrauliczne są stosowane praktycznie w każdej technice specjalistycznej, sprzęcie drogowym, rolniczym, maszynach leśnych, transporcie załadunkowym, w środkach transportu i innych rozwiązaniach. Zróżnicowane warunki pracy w jakich wykorzystywane są oleje hydrauliczne sprawiają, że tylko ich najwyższa jakość może zagwarantować bezawaryjną pracę urządzenia. Nasz olej hydrauliczny spełnia wszystkie wymagania stawiane im przez nowoczesne rozwiązania hydrauliki siłowej.

Posiadamy pełen pakiet rodzajów olei do rożnych koparek typu JCB, CAT, CASE, BOBCAT itp. maszyn rolniczych a także oleje do układów hamulcowych jak i pneumatycznych.

Posiadamy także różne smary do układów hydraulicznych, przekładniowych jak i pneumatycznych, a także niezbędne do codziennego użytku domowego. Smary zarówno z domieszkami grafitu , silikonowe, litowe, firmy Berner, Pro-seaL i innych.