34/ 317 26 94
34/ 317 40 90
601 842 096

O naszej firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „REMIXS” działa na rynku od 1996 roku. Firma od chwili powstania poczyniła liczne inwestycje, które przyczyniły się do rozwoju firmy i zwiększeniu możliwości produkcyjno-handlowych. Dzięki temu dysponujemy szerokim asortymentem produktów do sprzętu budowlanego polskiego i zagranicznego w zakresie osprzętu mechanicznego takiego jak np. zęby, lemiesze, sworznie, tuleje, koła napinające, łyżki itp.

Firma zajmuje się regeneracją i tulejowaniem osprzętu koparek a także produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych oraz hydrauliki siłowej. Jesteśmy dostawcą części zamiennych i podzespołów do ciężkiego sprzętu budowlanego, maszyn budowlanych oraz elementów hydrauliki siłowej. Liczny zestaw maszyn pozwala nam na produkowanie różnorodnych artykułów wysokiej jakości i wszelkiego typu, również pod indywidualne zamówienie klienta.

Firma posiada w sprzedaży szeroki asortyment uszczelnień hydraulicznych, rozdzielaczy, pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, zaworów, elektrozaworów, itd. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „REMIXS” wykonuje wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne wielu typów według przypisanych norm i potrzeb klienta. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a to wszystko dzięki miłej, profesjonalnej obsłudze i bogatemu doświadczeniu jakie pozyskaliśmy przez cały okres działalności firmy. To wszystko decyduje o tym, że nasza firma cieszy się uznaną renomą i dobrą marką na rynku.